Oferta Firmy MKEiA

Projektujemy i wykonujemy szerokiej gammy urządzenia elektroniczne wraz z oprogramowaniem. Ukierunkowaliśmy się w nietypowych i wyspecjalizowanych rozwiązaniach bazujących na układach mikroprocesorowych. Idąc za rozwojem współczesnej elektroniki w swoich rozwiązaniach możemy implementować systemy operacyjne zdolne do komunikacji z siecią. Projektując urządzenia korzystamy z nowoczesnych podzespołów starając się jednocześnie zapewnić odpowiedni stosunek możliwości do ceny. Posiadamy doświadczenie w integracji systemów elektronicznych i informatycznych oraz w dziedzinie cyfrowego przetwarzania sygnałów. Zapewnimy ciągłą produkcję seryjna i jednostkową zaprojektowanych przez nas urządzeń w pełni wraz ze stroną mechaniczną obudowy lub przewodów.

Tworzymy oprogramowanie dla komputerów klasy PC pracujących pod system operacyjnym Windows lub Unix. Pisane przez nas oprogramowanie jest w oparciu o języki C, C++, C#, PHP i Java. Często w rozwiązaniach wykorzystujemy technologie baz danych SQL (MSSQL, MySQL, SQLite). Specjalizujemy się z tworzeniu interfejsów służących do komunikacji i konfiguracji urządzeń elektronicznych pracujących w sieci lub podłączonych bezpośrednio do portów komputera (port szeregowy, USB, Ethernet itp.). Posiadamy również bogate doświadczenie w zakresie tworzenia nakładek dla systemów ERP (Enterprise Resource Planning) obsługujących różnego rodzaju urządzenia elektroniczne i komunikujących się bezpośrednio z bazą danych systemów ERP bądź z wcześniej przygotowaną aplikacją.

Projektujemy i wykonujemy również na specjalne zamówienie klienta niestandardową tablicę LED. Budowane przez nas tablice są oparte o własnej produkcji moduły LED i sterowniki. Posiadamy zarówno moduły graficzne jaki i cyfrowe w różnych rozmiarach. Sterowniki tablic są zdolne do komunikacji z czujnikami oraz komputerem PC. Często stosowane przez nas interfejsy przy budowie tablic to RS485, Ethernet, USB lub WiFi. Dodatkowo stosujemy własne oprogramowanie sterujące tablicą (np. do przeprowadzania zawodów sportowych, rejestracji pogody, symulacji przerzucania obrazu z PC na tablicę, itp.). Każda zaprojektowana i produkowana przez nas tablica posiada czujnik natężenia światła pozwalający na dostosowanie intensywności świecenia w zależności od światła zewnętrznego.

Zapytania ofertowe prosimy składać na adres email: info@mkeia.com. Prosimy w zapytaniu podać możliwie obszerne informacje dotyczące urządzenia lub innego przedmiotu oferty.